Kurzové a LIVE sázení

Osmifinále Španielsko vz. Belgicko tipy

Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

Náš tip: Pokud vás lákají spíše hory, máme pro vás také 3 tipy na dovolenou na horách v ČR.Informovat veřejnost a poskytnout užitečné tipy, ale také pomoci rizikovým hráčům. Od toho tu je Týden zodpovědného hraní, který otevírá diskusi o zásadách zodpovědného přístupu k hazardním hrám.

Pokud se ubytujete přímo doma u svého hostitele, máte skvělou možnost poznat životní styl, kulturu a rytmus v cizí zemi. A navíc budete mít tipy od místních z první ruky.

Od 1. do 31. května 2017 se tak na úvodních obrazovkách bankomatů Air Bank budou objevovat tipy na to, jak si měsíc lásky zpříjemnit.Aby se vám nestalo, že někdy zapomenete zaplatit, podívejte se na tipy, jak nezapomenout na splátku.

Publikováno 15. 11. 2019 v kategorii Tipy na úspory, Vzdělávání

V následujícím článku si přiblížíme další rady a tipy, jak úspěšně absolvovat dovolenou bez cestovní kanceláře.Pomoci vám mohou například offline mapy, vyhledávač volných wi-fi sítí či toalet, ale i aplikace, která vám dá tipy na místní zajímavosti.

Publikováno 5. 7. 2019 v kategorii Povinné ručení, Tipy na úspory

Na stejné stránce najdete také tipy experta na havarijní pojištění, které vám mohou usnadnit rozhodování.Pokud zvažujete půjčku v bance s názvem Moneta, přečtěte si naše rady a tipy k tomu abyste ji získali, co nejrychleji a nejpohodlněji.

Registrace

Zadejte údaje do formuláře

Získej bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Začni hrát

Zaregistruj se a začni vydělávat

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Chci vydělat

Ať už se jedná o šití roušek, vzájemnou pomoc anebo dobré tipy jak si dopřát světové zážitky, aniž byste museli za hranice.

Užitečné mohou být i tipy od televizních komentátorů.Do něj jsme sepsali všechny naše zkušenosti a tipy z terénu, jak nálepku (ne)používat.

Kde si můžete letos vyhodit lidově řečeno „z kopýtka“? Máme pro vás tipy na tuzemské i zahraniční destinace, kde si oslavy Silvestra určitě užijete.

Co zkusit letošní jarní úklid jinak? Připravili jsme pro vás tipy na ekologické čistící prostředky, které nepoloží vaši peněženku.Když jsme před měsícem zveřejnili první článek s tipy našich zaměstnanců na světové výlety po Česku, ani zdaleka jsme nečekali takový ohlas, který způsobil.

Máme pro vás tipy na půjčky, které fungují.

Publikováno 15. 8. 2019 v kategorii Tipy na úspory, Volný časNyní už zhruba v kostce víte, co máte od hypotečních společností očekávat a jak zažádat o hypotéku. Pojďme však nyní k tomu nejdůležitějšímu – praktické tipy, jak získat tu nejvýhodnější hypotéku:

Chystáte se vyrazit na motorce na vícedenní výlet? Pojedete poprvé do zahraničí a chcete vědět, na co si dát pozor? Máme pro vás tipy, jak se vybavit na dlouhé cesty na dvou kolech.

Podívejte se, podle jakých kritérií auto do města vybrat, a inspirujte se našimi tipy.Tipy, jak získat otočky bez vkladu na konto